Jaka jest odpowiedź między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut rywalizujących z pewnymi z najprawdziwszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy większość kobiet mogą funkcjonowań w kształcie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory procent ludzi jeszcze nie jest do tyłu pewien, co zatem jest – oraz istnieje stale bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli chociaż trochę interesujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najłatwiejszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest nazwanie go cyfrowym dolarem. To tak wszystko — bez wszystkich formalnych regulacji, które towarzyszą bankowi (co wpływa, że ​​istnieje obecne tak destrukcyjna koncepcja). Zatem nie jest technologia. Zatem nie jest firma. To twoje pieniądze, przechowywane w strukturze cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą zostawiać swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego cena za chwila miesięcy lub lat będzie niezwykle szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako surowiec do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ kapitału w tych firmach nie można nabywać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo rozpowszechnioną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to nowa kryptowaluta i dużo kobiet uważa, że ​​potencjalnie może przejść Bitcoin jako prowadzącą monetę na zbycie. To, co daje Ethereum, zatem jego technologia, i nie fakt, że istnieje obecne nowa kryptowaluta. Wartość monety Ethereum rośnie i interesuje i podobnie jak Bitcoin jest akceptowana i sprzedawana i stosowana przez inwestorów do życia.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem polega na tym, że Bitcoin więc nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy używają do tworzenia nowych pomysłów. Zarówno Bitcoin, jak również Ethereum grają na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest dobrze bardziej wydajne. Jeśli Bitcoin istniał w klas 1.0, Ethereum jest w klas 2.0, co umożliwia na budowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: idealnie nadaje się do poprawie.

Co wysoce, technologia Ethereum jest duże wsparcie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Istnieje obecne grupa firm z listy Fortune 500, które zgodziły się współpracować, aby uczyć się i montować na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym wypadku „inteligentne kontrakty” oznaczają, że wymagające aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co tak wiele kobiet ekscytowało w technologii Ethereum, zatem jej potencjał wpływania na pomysły i mechanizmy we jakichkolwiek dziedzinach. W żadnym wypadku nie istnieje obecne ponad doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla szerokiej skale unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments